O NÁS

Aioneth

divider

O NÁS -

Vášeň po Bohu, čistotě,
svatostí, změně lidských životů, jednotě.

David

David je velmi zdatným vedoucím naše kapely. Má jasný cíl a vízy, kam kapelu směrovat. Má hluboký vztah s Panem a neboji se dělat důležitá rozhodnutí. Absolvoval hudební školu a je velmi nadaným hudebníkem. Má v hlavě spoustu nápadů a nových písniček, které dostává v modlitbě a uctívaní Hospodina. Je horlivým služebníkem, vzorem a příkladem pro nás.

Josef

Pro kapelu je velkým přínosem mít vlastního zvukaře. Pepa se ujal teto věci a tím neskutečně zjednodušil život kapely. Má obětavé a vzácně srdce, naplněné Boží radosti a vášní k Němu. V zásobě má spoustu technického vybavený, které posouvá kapelu na vyšší úroveň. Pepa zcela samostatně uskutečnil nahrávaní a mastering obou CD kapely „Život s Ním“ a „Chceme víc“.

Johanka

Johanka je naše vokalistka. Má jemný, ale přitom pevný, plný a jasný hlas. Zpívá už od malička, snaží se hrát na různé nástroje, k žádnému jí ale raději nepouštějte. Co nesnáší, je stereotyp. Chvála Bohu je pro ni jedna z nejkrásnějších věcí na světě, protože skrze ni zakoušíme tady na zemi zlomek toho, co je v nebi. Miluje Boha a chce ho milovat ještě víc – to jí dává naději do života. Touží, aby církev zažívala právě ty zlomky nebe tady na zemi a aby ji to motivovalo do života s Bohem.

Lukáš

Mezi jeho záliby patří blbý kecy a často mu chybí hranice, kdy přestat s jeho „super vtípkama“… Na druhou stranu je vždycky nad věcí, nic moc nehrotí a sem tam dokonce utrousí něco rozumnýho. Jasný ale je, že má všechny členy naší kapely moooc rád a je vděčnej, že právě v takový skupině může uctívat Boha a přinášet Ho všude, kam skupina jede. Ale chce ještě víc!

Viktor

V kapele hraje na elektrickou kytaru. Je pilný a cílevědomý a motivuje do toho i nás ostatní, což je velmi záslužná činnost. Miluje Boha a všechno, co On stvořil. Na kytaru začal hrát v 15 letech a od té doby má touhu uctívat Ježíše a proto hraje v kapele. Ta pro něj znamená druhou rodinu. Neustále se snaží zdokonalit se ve svém hraní, aby se při něm mohl plně soustředit na Boží blízkost.

Aioneth.
Věčný poklad

divider

VĚČNÝ POKLAD

Kde je, kde je věčný poklad?!
zlato a stříbro jsou marné.
V srdci plamenně zní,
co zhaslo, znovu povstane.

Jsme kapela, která miluje hudbu a svého Boha! Žánrově se pohybujeme především někde kolem rocku, s prvky progressive a alternative, elektronické hudby a další. Přestože hudebně vycházíme především z rocku, snažíme se hudbu dělat novým neotřelým způsobem. Věříme, že slova, která zpíváme a hudba, kterou hrajeme, jsou od Boha a mají velikou moc. Moc budovat i bořit, obnovovat, dávat novou sílu a hlavně měnit lidské životy. Naší touhou je, abyste se skrze hudbu, kterou děláme, setkali s Bohem samotným a abyste poznali, jaký je.